Про компанію

Київське бюро перекладів та легалізації - професіонал своєї справи

Якщо ви вибираєте компанію, яка займається перекладом документів, напевно ви прагнете знайти саме ту компанію, яка вийшла на високий рівень сервісу, де ви можете отримати якісний і терміновий переклад документів або текстів, нотаріальне завірення, оперативність легалізації, оформлення апостиля і, не в останню чергу, невисоку вартість послуг. Київське бюро перекладів та легалізації - це професійне агентство перекладів, яке надасть вам повний спектр послуг з перекладу.

Ми гарантуємо вам якісне та своєчасне виконання замовлення, конфіденційність та індивідуальність підходу до кожного клієнта. Ми уважно вислухаємо кожного, хто до нас звернеться і завжди будемо раді вам допомогти, врахувати всі ваші побажання, дати пораду з оформлення документів або надати необхідну для вас інформацію. Бюро перекладів та легалізації в Києві зарекомендувало себе з найкращого боку, результат цього-наявність, з нашого боку, багатьох компаній Україна: банки, страхові компанії, юридичні компанії, представництва відомих торговельних марок і, в першу чергу, приватні особи, який довіряють роботу по перекладу документів і нотаріальне завірення тільки нам.

Ми не втрачаємо час даремно

Наша компанія постійно і стрімко розвивається з метою забезпечити високу якість перекладу і обслуговування. Нашими найвищими цінностями є якість, дотримання термінів перекладу і абсолютної зручності для клієнта. У першу чергу, ми орієнтовані на партнерство. Як наш клієнт Ви отримуєте значні переваги:
- Всі ваші замовлення на переклад виконує досвідчений перекладач, фахівець у необхідній області;
- Кожен переклад обов'язково правиться редактором і коректором нашого бюро перекладів;
завдяки додатковим знижкам, наша робота для вас коштує ще дешевше.

Скористайтеся послугами надійних партнерів

Ми хочемо зробити акцент на тому, кожен, з наших перекладачів, має вищу філологічну освіту, всі вони проходили відбір і тестування.
Роботу перекладачів компанії «Київське бюро перекладів та легалізації» високо оцінюють наші постійні клієнти, яким послуги бюро перекладів документів допомагають розширювати бізнес, а також встановлювати і підтримувати на високому рівні зв'язки із зарубіжними партнерами.
Ми-це великий досвід старшого покоління в поєднанні з потенціалом молодих фахівців, який дає нам можливість залишатися лідерами, в умовах жорсткої конкуренції нашого часу. Київське бюро перекладів та легалізації здійснить переклад паспортів, дипломів, посвідчень, документації для посольства, довідок погоджень на виїзд буде виконаний на професійному рівні, швидко і з будь-якого на будь-яку мову світу, тому ми стали першим бюро перекладів документів повного циклу в Києві.

 
 

Контакти

Київське бюро перекладів і легалізації
(основний офіс)

01001, Україна, Київська, Київ, вул. Хрещатик, будинок 46а
  • +38 (044) 362-73-XX
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create